Z autorem za pan brat!


O co tu chodzi?


Muszę wam przyznać, że już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym, jak urozmaicić swojego bloga. Recenzje to odrobinę za mało. Zależało mi bardzo, by stworzyć coś w miarę oryginalnego, niespotykanego, a na dodatek promującego, chociaż w niewielkim stopniu, polskich autorów, których swoją drogą uwielbiam.

Pamiętacie zeszyt na wpisy kolegów z czasów szkolnych, zwany "Złotymi myślami"?

To było dla mnie inspiracją.


Jak wiecie wywiady z autorami czasem są do siebie bardzo podobne, tym bardziej, że często poznajemy ich wyłącznie przez pryzmat napisanych powieści, a przecież pisarze to też normalni ludzie.  Wiadomo nie od dziś, iż nie samą książką człowiek żyje.

Stworzyłam ten cykl, by móc wam trochę bardziej przybliżyć te osoby. Sama jestem ciekawa co lubią, jak postrzegają siebie i świat. Niektóre pytania są troszkę wścibskie, ale wierzę, że nie zabraknie odważnych! :-)

Jesteście zaintrygowani? 
Mam nadzieję, że nie tylko pozwoli to bardziej poznać naszych idoli, ale i zapewni również ciekawą rozrywkę!Lista pytań:


Odpowiedzi: 

Atabe Marbella
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"Nieposkromiona" Glennon Doyle Melton

  "Nieposkromiona" Glennon Doyle Melton SENSUS   Są takie pozycje, które diametralnie zmieniają nasze życie. Nie, to jednak ...