ZAPOWIEDŹ PATRONACKA - "Wszystkie dziewczyny Wertera" Jakub ŁaszkiewiczJuż 27 marca ukażą się "Wszystkie dziewczyny Wertera" - zabawna powieść młodzieżowa napisana przez... 16 latka. Co ciekawe, nie jest to debiut, a już druga książka nastoletniego autora. Opowiada o perypetiach Tomka Wertera - licealisty, który ma dosyć zaborczej i chorobliwie zazdrosnej dziewczyny. Na jego drodze pojawia się Amelia - pozornie ideał... Książka w zabawny sposób podejmuje tematykę nastoletnich uczuć; autor nie sili się jednak na przesadny patos i przedstawia świat współczesnych nastolatków z całkowicie świeżej perspektywy. Nie zabraknie absurdalnego poczucia humoru oraz nawiązań do popkultury.


Jak to jest z tymi dziewczynami? Czy Kazik Staszewski miał rację, śpiewając, że “to nic więcej jak tylko kłopoty”?  Czy warto zadzierać z miejscowymi dresiarzami? Czy matematyka jest tak niezbędna do życia, jak wszyscy twierdzą?

Tomek, uczeń liceum, na własnej skórze przekonuje się, że życie z kobietami nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli na horyzoncie pojawia się ideał, który może być znakomitą odskocznią od zaborczej i zadufanej w sobie drugiej połówki. Idealna książka dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie humoru, mają dystans do siebie oraz chcą się dowiedzieć, jak NIE postępować z dziewczynami… i są ciekawi, jakie zastosowania może mieć kostium Batmana.Jesteście ciekawi?
Niebawem na blogu ukaże się moja recenzja, na którą już Was serdecznie zapraszam!


14 komentarzy:

 1. Czekam na recenzję. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie z chęcią przeczytam więcej o książce. A jeśli chodzi o samą książeczkę to nie wiem czy ją przeczytam, wszystko zależy od tego czy będę mieć czas.

  Pozdrawiam
  https://ksiazki-czytamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, jestem ciekawa! Najbardziej chyba interesuje mnie, jak 16-latek poradził sobie z napisaniem tej książki, zwłaszcza, że nie jest to jego debiut, więc WOW! Czekam na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi bardzo ciekawie i z humorem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 16 lat i już druga książka? Nieźle! Czekam na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może być całkiem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ja wiem? Pewnie będzie bestseller.. ale ja już swoje 16letnie urodziny miałam 12 lat temu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie przeczytam Twoją recenzję i ewentualnie wtedy zdecyduje co z nią zrobić :D

  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 9. Zobaczylam tytuł i już jestem na nie! Chociaż czekam na recenzje

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu! i już nie mogę doczekać się aż wpadnie w moje ręce :D

  OdpowiedzUsuń
 11. No nie wiem, okładka mnie trochę odstrasza, ale 16 lat robi wrażenie. I gratuluję patronatu :)
  Book Beast Blog

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję patronatu i życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. O ja, chyba by mi się spodobała! :)

  OdpowiedzUsuń

"Nieposkromiona" Glennon Doyle Melton

  "Nieposkromiona" Glennon Doyle Melton SENSUS   Są takie pozycje, które diametralnie zmieniają nasze życie. Nie, to jednak ...