ZAPOWIEDŹ - "Bang" E.K. Blair


Premiera książki: 20.06!Mówią, że ten, kto mści się na drugiej osobie, traci część swojej niewinności.
Ale ja nie jestem niewinna.
Już od dawna.
Zostałam okradziona z niewinności. Odebrano mi los, który był mi pisany. Duszę, z którą przyszłam na świat. Rubinowe serce osadzone w życiu pełnym nadziei i marzeń.

To wszystko odeszło.
Przepadło.

Nigdy nawet nie miałam wyboru.
Opłakuję tamto życie. Rozpaczam nad każdym „co by było, gdyby”...
Ale z tym już koniec.
Jestem gotowa odebrać to, co zawsze mi się należało.

Jednak każdy plan ma jakiś słaby punkt. Czasem jest nim serce.

------------------------------------------------------------------


**Ze względu na mroczny i drastyczny charakter powieści polecamy ją wyłącznie dojrzałym odbiorcom, ponieważ niektóre sceny mogą wywoływać wzburzenie.**
Recenzje


„Długo moglibyśmy opowiadać o tym, jak niepokojąca, fascynująca i porywająca jest ta historia. Ryzykowna koncepcja fabuły i postaci wymagała odwagi, jednak [E.K.] udało się stworzyć dzieło szokujące i trzymające w napięciu. Od Bang nie dało się oderwać, a efekt końcowy był po prostu znakomity! Owacja na stojąco!”
Totally Booked


„E.K. Blair stworzyła złożoną łamigłówkę. Utkana przez nią tajemnica wciągała mnie coraz głębiej w mroczną sieć zemsty, pełną postaci o tak wielu różnych obliczach, że trudno jest odróżnić prawdę od fałszu.”
Pepper Winters, autorka bestsellerów New York Timesa


„Bang to mroczna, pokręcona opowieść, która wstrząśnie wami i sprawi, że będzie błagać o więcej. E.K. Blair powołała do życia grono intrygujących postaci, które już na zawsze pozostaną w zakamarkach waszych myśli. Wciąż było mi mało. Podniecająca i niepokojąca lektura – tej mrocznej opowieści łączącej thriller z trzymającym w napięciu romansem nie można przegapić!”
Aleatha Romig, autorka bestsellerów New York Timesa


„Jak do tej pory najśmielsza, najodważniejsza książka E.K. Blair. Pokręcona i absolutnie genialna. Jeśli sięgniecie po tę porywającą i intrygującą opowieść, czeka was ostra jazda. Znajdziecie tu napięcie i zmysłowość, rozpacz i nadzieję, romans i nienawiść. To po prostu piekielnie dobra książka.”
Vilma Gonzalez, USA Today


„Blair zapuściła się w rejony, w które wielu pisarzy nie chce albo nie może dotrzeć, i muszę wam powiedzieć, że wyszło jej to fan-tas-tycz-nie! To zdecydowanie moja ulubiona mroczna lektura na rok 2014. Do diabła, prawdę mówiąc znalazłaby się piątce najlepszych mrocznych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.”
Seductive Romance Reviews


„To na tę chwilę jedna z moich ulubionych książek. Nie widziałam jeszcze, żeby jakikolwiek pisarz zmierzył się z ryzykiem, jakie podjęła E.K. Znalazła ona sposób, żeby wpasować kwadratowy klocek w okrągły otwór. Bang to powieść seksowna, zmysłowa i przewrotna. Absolutnie wspaniała. Absolutnie niewiarygodna!”
Denise Tung, Flirty and Dirty Book Blog


O autorce

E.K. Blair znana z dynamicznego i intensywnego stylu oraz umiejętności kreowania złożonych i wyrazistych postaci wzbudzających skrajnie różne reakcje, zabiera swoich czytelników na emocjonalny ekwiwalent przejażdżki kolejką górską. Możecie być pewni, że jej historie będą chodziły wam po głowie jeszcze długo po przeczytaniu ostatniego słowa.

Ta była nauczycielka z podstawówki, kobieta o nieposkromionej wyobraźni, w czasach licealnych często odpływała myślami i oddawała się snom na jawie. Blair odczuwa szczególny pociąg do wszystkiego, co mroczne i ponure. Oddajcie w jej ręce fikcyjną postać, a ona z przyjemnością ją złamie, dokopując się do jej wnętrza, aby odkryć wszystko, co w sobie kryje.

Oprócz pisania E.K. Blair z przyjemnością słucha muzyki, popija w spokoju kawę ze Starbucksa i spędza czas z przyjaciółmi. To myślicielka, artystka, żona, matka, a także wszystko pomiędzy.


Jesteście zainteresowani tą pozycją? Już niebawem na blogu będziecie mogli poznać moją opinię o książce. Serdecznie zapraszam!2 komentarze:

  1. Widzę, że to mocno kontrowersyjna książka. Czekam na Twoją recenzję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiedz mnie zaciekawiła, ale o tym, czy przeczytam, zadecyduję po przeczytaniu Twojej recenzji.:)

    OdpowiedzUsuń

"80 gramów" Jolanta Bartoś [RECENZJA PATRONACKA]

"80 gramów" Jolanta Bartoś BIAŁE PIÓRO Liczba stron: 228 Ocena:6/6 Emilia i Beata to przyjaciółki, które...