Z autorem za pan brat!
O co tu chodzi?


Muszę wam przyznać, że już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym, jak urozmaicić swojego bloga. Recenzje to odrobinę za mało. Zależało mi bardzo, by stworzyć coś w miarę oryginalnego, niespotykanego, a na dodatek promującego, chociaż w niewielkim stopniu, polskich autorów, których swoją drogą uwielbiam.

Pamiętacie zeszyt na wpisy kolegów z czasów szkolnych, zwany "Złotymi myślami"?

To było dla mnie inspiracją.


Jak wiecie wywiady z autorami czasem są do siebie bardzo podobne, tym bardziej, że często poznajemy ich wyłącznie przez pryzmat napisanych powieści, a przecież pisarze to też normalni ludzie.  Wiadomo nie od dziś, iż nie samą książką człowiek żyje.

Stworzyłam ten cykl, by móc wam trochę bardziej przybliżyć te osoby. Sama jestem ciekawa co lubią, jak postrzegają siebie i świat. Niektóre pytania są troszkę wścibskie, ale wierzę, że nie zabraknie odważnych! :-)

Jesteście zaintrygowani?

Już wkrótce pojawią się odpowiedzi pierwszej autorki, a tymczasem prezentuję wam listę pytań, którą skomponowałam.


Mam nadzieję, że nie tylko pozwoli to bardziej poznać naszych idoli, ale i zapewni również ciekawą rozrywkę!6 komentarzy:

 1. Wyczerpujący zestaw pytań. Fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł, a te zeszyty pamiętam doskonale, choć zabawa w złote myśli z rówieśnikami nie zawsze kończyła się dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł ☺ z przyjemnością będę śledzić cykl. Jestem ciekawa kto został Twoim Królikiem doświadczalnym ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł. Coś nowego, coś innego :) Gratuluję pomysłu. Pozdrawiam, Aleksandra z bukku-recenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem jakich autorów uda Ci się skusić, by odpowiedzieli na pytania :) Przypomniała mi się podstawówka, moje złote myśli i to oczekiwanie na wpisy kolegów i koleżanek :)

  OdpowiedzUsuń

"Los" Audrey Carlan

"Los" Audrey Carlan EDIPRESSE KSIĄŻKI Liczba stron: 336 Ocena: 5+/6 Niewielu może powiedzieć, że przeszl...